firma@petlach.cz

+420 251 552 025

Projekční práce: 2013 - 2016

Realizace: 2013 - 2016

Projektované profese: Vzduchotechnika, vytápění, chlazení

Lokalita rodinných domů je obklopena golfovým hřištěm, sportovním areálem Univerzity Karlovy a dalšími sportovišti. Rodinné domy jsou postaveny v ulici U Golfu – poblíž ulice Hornoměcholupská.

K nedalekému Hostivařskému lesoparku a přehradě je to pěšky 10 minut. Hostivařská přehrada je položena v nádherném a klidném prostředí. Jde o největší vodní plochu v Praze o rozloze 43,8 ha, kolem níž se rozprostírá jedna z nejkrásnějších přírodních scenérií v hlavním městě. U pláží přehrady jsou travnatá i písková hřiště, kurty na beach volejbal, tenisové kurty, nohejbal, streetbalové koše, kuželky, půjčovna lodí apod. a mnoho stánků s občerstvením. V plánu je přestavba celého území sportovišť na moderní sportovně-rekreační areál.
Hostivařský lesopark nabízí nepřeberné množství cest a stezek, jak pro pěší, tak i pro cyklistiku.

V pěším dosahu je kompletní městská infrastruktura, počínaje městským úřadem, přes nákupní možnosti (4 supermarkety a další obchody v nejbližším okolí), restaurace – přímo v golfovém areálu nebo nedaleký minipivovar Hostivar až po vybavení školkami a školami.

Naše společnost se podílela ve stavební části v profesi vzduchotechnika, vytápění a chlazení na projektové dokumentaci pro provedení stavby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *