firma@petlach.cz

+420 251 552 025

Projektované profese: Vzduchotechnika, vytápění, chlazení

Projektové práce: 2002

Realizace: 2003

Obrázek pohledu na přední stranu Hotelu Boscolo Prague ***** na Praze 1

Jedná se o komplex budov v centru Prahy, které původně sloužili jako bankovní dům, avšak byly časem využívány jako kanceláře. Vzhledem k stavu, ve kterém se budovy nacházely, novému účelu využívání a nezařazení budov do seznamu památkově chráněných objektů, byla větší část komplexu budov zbourána a nahrazena novými. Bývalá budova pošty byla v prostoru vnitrobloku doplněna novou šestipodlažní dostavbou na luxusní hotel Boscolo Carlo IV.

Firma zpracovala projekt vzduchotechniky společně s vytápěním a chlazením, který řešil vnitřní mikroklima z hlediska techniky prostředí ve všech prostorách objektu.
V suterénech, které jsou umístněny pod historickou částí objektu, se nachází Wellness centrum se zázemím, zázemí pro kuchyni, sociální a šatnové zázemí zaměstnanců hotelu a prádelna hotelu. Kongresové centrum s jedním hlavním sálem, několika salonky a sociálním zázemím pro návštěvníky se nachází ve dvorním traktu budovy.
V nadzemním podlaží se nachází vstupní prostor z lobby vč. recepce se zázemím, obchody se vstupem ze Senovážného náměstí, malé konferenční místnosti, restaurace s hlavní kuchyní a kanceláře hotelu.
V ostatních nadzemních podlažích se nacházejí hotelové pokoje s komunikačními chodbami.

Comments are closed.