firma@petlach.cz

+420 251 552 025

Projekční práce: 2014

Realizace: 2014

Tento projekt pro provedení stavby stanovuje základní podmínky pro větrání novostavby bytového domu Radotín z hlediska vzduchotechniky a klimatizace ve vazbě na ostatní dotčené profese, zvláště pak na elektroinstalace, automatickou regulaci a vytápění. Dále vymezuje základní podmínky prostředí s nezbytnými návaznostmi nejen pro dodržení daných parametrů mikroklimatu jednotlivých prostorů, ale i na provedení stavby jako takové.

Projekt je zpracován jako dodatek 3) k projektu pro provedení stavby z 11. 2013. Řeší úpravu větrání parkingu, vedení potrubních tras a distribučních elementů v závislosti na požadavcích investora. Úpravu klientských změn (projektové dokumentace ve stupni projektu pro povedení stavby vč. výkazu výměr) na výše uvedenou akci v části vzduchotechnika.

Návrh řešení:

Z prostoru by byl provedený odtah vzduchu na fasádu. Dále by byla do prostoru umístěna odvlhčovaní jednotka kvůli rosení oken v případě využívání prostoru v zimním a přechodným období.

Realitní projekt roku 2014 – Terasy Radotín nabízí 15 nových bytů. Dvě novostavby malobytových vil s terasovými apartmány výhled do údolí Radotína a řeky Berounky. Pro parkování jsou k dispozici velkoryse dimenzované podzemní garáže. Záměrem developera bylo nabídnout v tomto nestandardním projektu architekturu a atmosféru přímořského letoviska, odlišující se od ostatní nabídky na aktuálním trhu. Vznikl tak produkt členitých terasových vil.

Developerský projekt Terasy Radotín k nastěhování .. Novostavby, nové byty a developerské projekty [online]. Copyright © 2020 ZIPRealty s.r.o. [cit. 20.07.2021]. Dostupné z: https://www.ziprealty.cz/property/terasy-radotin/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *