firma@petlach.cz

+420 251 552 025

Projektové práce: 2003 - 2004

Realizace: 2004 - 2005

Projektované profese: Vzduchotechnika, vytápění, chlazení

Pražský hotel Clarion Hotel Prague Old Town je jedním ze tří pražských hotelů značky Clarion (Clarion Congress Hotel Prague v Praze 9, Clarion Hotel Prague City v Praze 2, Clarion Hotel Prague Old Town na Praze 1) a má kapacitu 90 standardních pokojů a 3 střešních apartmá.

V hotelu se nachází stylová restaurace s kapacitou 70 míst. Jedná se o čtyřhvězdičkový, fullservisový hotel vyšší střední třídy a je zaměřen na business a korporátní klientelu, která požaduje maximální komfort z hlediska vnitřního prostředí.

Budova, která v minulosti sloužila pro několik účelů, byla postavena zpočátku 20.století  a plně odpovídá tehdejší architektuře a stavebně technickému provedení. Budova má 1 podzemní podlaží a 7 nadzemních a je situována do 3 stran do ulic. Aby byly splněny všechny požadavky a standardy 4-hvězdičkového hotelu, proběhla v letech 2004-5 kompletní rekonstrukce budovy, kde naše firma zpracovávala projektovou dokumentaci v části VZT a UTCH ve stupni projekt pro provedení stavby a projekt skutečného provedení stavby.

Comments are closed.